Comen Li-ion Vital Skilt Skjerm Batteri STAR8000E
Kompatibel:Comen STAR8000E,STAR-8000E, M2000A
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Hvis du er ute etter comen li-ion vitale tegn overvåke batteri star8000e, velkommen til å kontakte vår fabrikk. Som en av de ledende produsenter og leverandører i Kina, vil vi tilby deg ikke den billigste, men konkurransedyktig pris og utmerket service. Vær trygg på å kjøpe våre kvalitetsprodukter.
Comen Li-ion Vital Skilt Skjerm Batteri STAR8000E
Opprinnelsessted:Kina
merkenavn:Comen (andre)
Sertifisering:Ce
Kompatibel:022-000084-00, LIV111C2200S01B
Minimum bestillingsantall:1 stk.
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
Forsyning Evne:600pcs / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE/ISO |
| Størrelse | 54.2*65.7*18.1mm |
| Nominell kapasitet | 2600mAh (andre betydninger) |
| Vekt | 380g (andre) |
| Type | Li-ion |
| Nominell spenning | 11.1v (andre) |
| Battericelle QTY | 3 Celler |
| Programmet | Comen STAR8000E,STAR-8000E, M2000A |
| Farge | Blå |
| Pakken | Individuell boks |

Populære tags: comen li-ion vitale tegn overvåke batteri stjerne8000e, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like










