Comen LI-ION batteripakke STAR5000
Kompatibel : Comen STAR-5000, STAR-5000C, STAR-5000E, C20
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Hvis du er ute etter comen li-ion batteripakke star5000, er du velkommen til å kontakte fabrikken. Som en av de ledende produsentene og leverandørene i Kina, vil vi tilby deg ikke den billigste, men konkurransedyktige prisen og utmerket service. Vær sikker på å kjøpe kvalitetsproduktene våre.
Comen LI-ION batteripakke STAR5000
Opprinnelsessted:Kina
Merkenavn:comen
sertifisering:CE
Kompatibel:022-000052-00, JHT-99E-00, HYLB-1011
Minimum antall:1 stk
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
SupplyAbility:600stk / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Samsung |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Størrelse | 72,5 * 65,6 * 35.5mm |
| Nominell kapasitet | 5200mAh |
| Vekt | 358.4g |
| Type | Li-ion |
| Nominell spenning | 14.8v |
| Battericelle QTY | 8 celler |
| applikasjon | Comen STAR-5000, STAR-5000C, STAR-5000E, C20 |
| Farge | Blå |
| Pakke | Individuell boks |



Populære tags: comen li-ion batteripakke star5000, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like










