
Pasientmonitor Medisinsk utstyr Batterier For Mindray
Kompatibel : Mindray LI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Hvis du er ute etter batteri til medisinsk utstyr til pasientovervåking, kan du kontakte fabrikken. Som en av de ledende produsentene og leverandørene i Kina, vil vi tilby deg ikke den billigste, men konkurransedyktige prisen og utmerket service. Vær sikker på å kjøpe kvalitetsproduktene våre.
Pasientmonitor Medisinsk utstyr Batterier For Mindray
Opprinnelsessted:Kina
Merkenavn:Mindray
sertifisering:CE
Modellnummer:MindrayLI23S001A PM-8000E PM7000 IPM-9800
Minimum antall:1 stk
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
Forsyningsevne:600stk / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Størrelse | 182 * 26,1 * 61mm |
| Nominell kapasitet | 4400mAh |
| Vekt | 330g |
| Type | LI-ION |
| Nominell spenning | 11.1v |
| applikasjon | Defigard 5000, Argus PRO LifeCare 2, DG5000 |
| Farge | Svart |
| Pakke | Individuell boks |


Populære tags: pasientmonitor medisinsk utstyrsbatterier for mindray, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







