Ny Medix DIR-10 Voksen/Pediatrisk/Neonate 3-pin temperatursonde
Katalog: Temperatur
Produkttype: Temperatursonde
Minimum bestillingsantall: 1 STK
Sertifisering: CE/ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
3-pinners ny Medix DIR-10 temperatursonde for voksne/pediatriske/nyfødte
| Kabelfarge | Grå |
|---|---|
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabelmateriale | TPU jakke |
| Kategori | Temperatur |
| Sertifiseringer | CE, ISO |
| Kanal | Enkelt |
| Kobling distal | Rund, 3-pinners kontakt, med nøkkel |
| Proksimal kontakt | Hudsensor |
| Uten latex | Ja |
| Emballasjetype | Bag |
| Pasientstørrelse | Voksen/Pediatrisk/Neonat |
| Motstandstype | NTC-serien |
| Steril | Nei |
| Temp NTC-serien | NTC/R25=2,252K |
| Temperaturspenn | 77-113° F (25-45° C) |
| Total kabellengde | 3m |
| Garanti | 12 måneder |


Påminnelse:
Når du velger den medisinske temperatursonden, vennligst sjekk punktene nedenfor nøye:
om kontakten til den medisinske temperatursonden virkelig er kompatibel med skjermen din?
om pasientterminalen er den riktige typen du ønsker?
leverer også: medisinsk temperatursonde for barn, med hud/øsofagea/retal-kontakt, engangskontakt.
Og medisinske temperatursonder for mange forskjellige merker.
Populære tags: ny medix dir-10 voksen/pediatrisk/neonat 3pin temperatursonde, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









