3pin gjenbrukbar hudtemperatursonde kompatibel for Zoncare PM-7000D
Katalog: Temperatur
Produkttype: Temperatursonde
Mininum bestillingsantall: 1 stk
Sertifisering: CE / ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
3pin gjenbrukbar hudtemperatursonde kompatibel for Zoncare PM-7000D
Teknologi
| Farge på kabel | Grå |
|---|---|
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabel materiale | TPU jakke |
| Kategori | Temperatur |
| Sertifiseringer | CE, ISO |
| Kanal | Enkelt |
| Koblingen er distal | Rund, 3-pinners kontakt, tastet inn |
| Proksimal kontakt | Hudsensor |
| Lateksfri | Ja |
| Emballasje Type | Pose |
| Pasientstørrelse | Voksen |
| Motstand Type | NTC-serien |
| Steril | Nei |
| Temp NTC-serien | NTC/R25=2,252 kB |
| Temperaturområde | 25–45 °C |
| Total kabellengde | 3m |
| Garanti | 12 måneder |


Inspeksjon
hver medisinsk temperatursonde vil bli inspisert for å bekrefte at den har god ytelse.

Populære tags: 3pin gjenbrukbar hudtemperatur sonde kompatibel for zoncare pm-7000d, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

YSI 400 Voksne gjenbrukbar esophageal temperaturprobe
-

YSI700 kompatibel temperatursensorsonde
-

GE Healthcare Marquette Kompatibel temperaturadapter
-

Gjenbrukbar esphageal temperaturprobe kompatibel for...
-

Datascope Medical Pediatric Esophageal Rectal Edan T...
-

Engangs medisinsk temperatursonde 2pins for Siemens/...




