Nellcor Compatible 7 Pin Short Spo2 Probe
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Nellcor Compatible 7 Pin Short Spo2 Probe
Kompatibel med: Datascope: Expert, Pass, GE Medical: Corometrics 188/129, Critikon Dinamap 9700/9710/97 20 Plus / Compact / MPS / Pro 300 / Pro 400 / Select, Ivy Biomedical: 405P, 405T, MDE: Escort II OPT30, Prisme ; Nellcor: N100, N200, N180, N-20, NPB- 40, NPB-75, Nonin: 8500, 8604, Welch
Produktbeskrivelse:Nellcor ikke-oximax 7-pins spo2-sensor, 1 m, voksenklemme;
Spo2 Technology:ikke-OXIMAX
OEM P / N:EF-8
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Spo2 skjøteledning |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarge | Grå |
| Instrumentkontakt | DB 7 Pin |
| Sensorsidekontakt | Voksenklipp |
| Kabel lengde | 0,9 m / 3ft |
| Pakking | Separert pakke med PE-pose |
| Instrumentklassifisering | Klasse II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vekt | 100g |
| Garanti | 1 år |


Populære tags: nellcor kompatibel 7-pins kort spo2-sonde, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









