
Criticare Kompatibel SpO2-sensor CSI Tech
Kompatible modeller nr: Criticare (CSI) 510, 503, 504, 507, 507SD, 508, 581, 1100, 8100, Poet (602-3A), Scholar (CSI Tech) Mindray /: 500A, 508, 509,503SPOT, 504Plus , 504DX, 506DX (CSI Tech)
Ledetid: 1-7 virkedager (avhengig av antall)
Betalingsbetingelser: 100% T / T innskudd, Western Union
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Sea
MOQ: 20 stk
Beskrivelse
Criticare Kompatibel SpO2-sensor CSI Tech
Kompatible modeller nr .:
Criticare (CSI) 510, 503, 504, 507, 507SD, 508, 581, 1100, 8100, Poet (602-3A), Scholar (CSI Tech)
Mindray /: 500A, 508, 509,503SPOT, 504Plus, 504DX, 506DX (CSI Tech)
Ledetid: 1-7 virkedager (avhengig av antall)
Betalingsbetingelser: 100% T / T innskudd, Western Union
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Sea
MOQ: 20 stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Kabelfarge | Grå |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Instrumentkontakt | 6-Pin |
| Pasientendekontakt | Voksenklipp |
| Kabel lengde | 1 m |
| Sertifikat | CE, ISO |
| Pasientstørrelse | Voksen |
| Vekt | 60g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: kritikere kompatible spo2 sensor csi tech, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







