
Welch Allyn 5300 skjermbatteri LH-WB530MD
Kompatibel: Welch Allyn 5300-101, AS11277, B11277, OM11277, MED0023
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 virkedager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Welch Allyn 5300 skjermbatteri LH-WB530MD
Opprinnelsessted:Kina
Merkenavn:Welch Allyn
Sertifisering:CE
Kompatibel:5300-101, AS11277, B11277, OM11277, MED0023
Minimum antall:1 stk
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
Forsyningsevne:600 stk / uke
Full kapasitet, de nye materialene, brannsikkert plastmateriale. Det nye nettet, miljøledelse
Kompatibel for:
Welch Allyn 5300, Welch Allyn 420, Welch Allyn 4200-84, Welch Allyn 42NOB, Welch Allyn 501-0015-01, Welch Allyn 300, Welch Allyn 5300-101, Welch Allyn 5300, Welch Allyn 53NOP, Welch Allyn 53NTB, Welch Allyn 53NTL, Welch Allyn 53NTO, Welch Allyn 53OTO
Welch Allyn 63NTB,
Allyn SPOT VITAL SIGNER MONITOR,
Welch-Allyn 300-serie Vital Signs Monitor,
Welch-Allyn 420 Series Vital Signs Monitor,
Welch-Allyn 53NTO Vital Signs Monitor,
Welch-Allyn 53OTO Vital Signs Monitor,
Grason Stadler 300 Series Vital Signs Monitor,
Grason Stadler 420 Series Vital Signs Monitor,
Grason Stadler 53NTO Vital Signs Monitor,
Grason Stadler 53OTO Vital Signs Monitor,
Schiller America 300 Series Vital Signs Monitor,
Schiller America 420 Series Vital Signs Monitor,
Schiller America 53NTO Vital Signs Monitor,
Schiller America 53OTO Vital Signs Monitor,
Interstate Batteries AMED0023,
Protocol Systems Inc 300,
R& d Batterier 6039,
R& d Batterier 6065,
Unipower B11277,
Unipower B11400
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE / ISO |
| Størrelse | 77 * 54 * 107mm |
| Nominell kapasitet | 5000mAh |
| Vekt | 800g |
| Type | Forseglet bly |
| Nominell spenning | 6V |
| applikasjon | 5300-101, AS11277, B11277, OM11277, MED0023 |
| Farge | svart |
| Pakke | Individuell boks |

Populære tags: welch allyn 5300 monitorbatteri lh-wb530md, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







