Philips ME202C oppladbart skjermbatteri
Kompatibel : R202i, ME202, ME202A, ME202H, ME202B, ME202BB, ME202BE , ME202C, 989803170371,989803160981, 860306, 860310, 860315, 989803144631,146-0130-00
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Leveringsmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 virkedager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Philips ME202C oppladbart skjermbatteri
Opprinnelsessted:Kina
Merkenavn:Mindray
Sertifisering:CE
Kompatibel:LI12I001A, 2ICR19 / 65
Minimum antall:1 stk
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
Forsyningsevne:600 stk / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE / ISO |
| Størrelse | 149 * 90 * 20 mm |
| Nominell kapasitet | 7800mAh |
| Vekt | 490g |
| Type | LI-ION |
| Nominell spenning | 10.8v |
| applikasjon | Philips Goldway G50, G60, G70, G80, Micron Transport GX, Micron Transport GX + ·, CTG7, Micron Transport GX2, Micron Transport GX3, Micron Transport VX, Micron Transport XT, Micron Transport XT2, Micron Transport ZX, PageWriter TC20, PageWriter TC30, PageWriter TC50, PageWriter TC70, SPACELABS MONITEUR ELANCE |
| Cellemengde | 9 Cell |
| Farge | Svart |
| Pakke | Individuell boks |


Populære tags: philips me202c oppladbart skjermbatteri, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









