Biolight M800 3.7V skjerm erstatning batteri LB-03
Kompatibel: Biolight M800
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Hvis du er ute etter biolight m800 3.7v overvåke erstatning batteri lb-03, velkommen til å kontakte vår fabrikk. Som en av de ledende produsenter og leverandører i Kina, vil vi tilby deg ikke den billigste, men konkurransedyktig pris og utmerket service. Vær trygg på å kjøpe våre kvalitetsprodukter.
Biolight M800 3.7V skjerm erstatning batteri LB-03
Opprinnelsessted:Kina
merkenavn:Biolight (andre)
Sertifisering:Ce
Kompatibel:M800 (andre)
Minimum bestillingsantall:1 stk.
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
Forsyning Evne:600pcs / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE/ISO |
| Størrelse | 48.2*49.8*13.2mm |
| Nominell kapasitet | 1600mAh (andre betydninger) |
| Vekt | 50g (andre) |
| Type | Li-ion |
| Nominell spenning | 3.7V (andre) |
| Battericelle QTY | 2 Celler |
| Programmet | Biolight M800 |
| Farge | Svart |
| Pakken | Individuell boks |



Populære tags: biolight m800 3.7v skjerm erstatning batteri lb-03, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











