
GE Patient Monitor Erstatningsbatteri Mi-HM
Kompatibel : for GE 1CVA156, GE CG650, GE CG670, GE CG671, GE CG680, GE CG681, GE CG684, GE CG686, GE CG895, GE CG9906, GE CG9907, GE CG9908, GE CG9910, GE CG9911
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
GE Patient Monitor Erstatningsbatteri Mi-HM
Opprinnelsessted:Kina
Merkenavn:GE
sertifisering:CE
Kompatibel:LC-T121R8PU , LC-T121R8PG , LC-SP122 , LC-SD122PU , VW-VBF12 , WP1250
Minimum antall:1 stk
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
SupplyAbility:600stk / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Størrelse | 143,6 * 64,3 * 22.8mm |
| Nominell kapasitet | 2000mAh |
| Vekt | 380g |
| Type | NI-MH |
| Nominell spenning | 12v |
| Battericelle QTY | 10 celler |
| applikasjon | LC-T121R8PU , LC-T121R8PG , LC-SP122 , LC-SD122PU , VW-VBF12 , WP1250 |
| Farge | Svart |
| Pakke | Individuell boks |
NiMH overstrøm overlading og overutladningskretsbeskyttelse, intelligent beskyttelsesbrett. Importert termostat, flammesikkert kabinett, importterminaler.

Populære tags: ge patient monitor erstatningsbatteri mi-hm, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

10,8V 65Wh oppladbart litiumionbatteri kompatibelt f...
-

Oppladbart Heartstart MRx M3538A Li-ion-batteri
-

Vital Signs Monitor Batteri 1800mAH LB-02B
-

Philips bærbar oppladbar batteripakke 453564243501
-

Pasientmonitor Medisinsk utstyr Batterier For Mindray
-

Mindray batterier til medisinsk utstyr Oppladbare

