Biocare erstatning EKG-batteri HYLB-683
Kompatibel: HYLB-683
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 virkedager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Hvis du leter etter erstatningsbatteri for biopleie, batteri hylb-683, velkommen til å kontakte fabrikken vår. Som en av de ledende produsentene og leverandørene i Kina, tilbyr vi deg ikke den billigste, men konkurransedyktige prisen og utmerket service. Vær trygg på å kjøpe kvalitetsprodukter.
Biocare erstatning EKG-batteri HYLB-683
Opprinnelsessted:Kina
Merkenavn:Biopleie
Sertifisering:CE
Kompatibel:HYLB-683
Minimum antall:1 stk
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
Forsyningsevne:600 stk / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE / ISO |
| Størrelse | 86 * 34 * 44 mm |
| Nominell kapasitet | 2000mAh |
| Vekt | 310g |
| Type | NI-MH |
| Nominell spenning | 12V |
| applikasjon | EKG-1200, EKG-1210, EKG-1201 |
| Cellemengde | 10 celle |
| Farge | Blå |
| Pakke | Individuell boks |


Populære tags: biocare erstatning ekg batteri hylb-683, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









