
Mindray EKG trunk kabel 12 pin
Katalog: EKG
produkttype: ekg kabel leadwire
Mininum Bestill Antall: 1 STK
Sertifisering: CE/ ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Mindray EKG trunk kabel 12 pin
Opprinnelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100% T / T, Western Union, Paypal
Frakt metode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, sjøveien
Leveringstid:1-3 dager for prøve,7-14 dager for stor ordre etter betaling.
Forsyning evne:600pcs / uke
Spesifikasjoner:
*Omgivelsestemperatur: 0 til 40 °C (32 til 104 °F)
* Relativ fuktighet: 0% til 80%
* Hyperbar trykk: 86kPa-106kPa
* Materialer: Høy kvalitet TPU Jakke kabel, 3m lengde, grå
Produktdetaljer:
| Produktnavn | EKG-kabelledning |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE/ISO |
| Kabel farge | Grå |
| Lengde på bagasjeromskabel | 2,7 m (2,7 m) |
| Lengde på blykabel | 0,9 m |
| Kabel Materiale | TPU Jakke |
| Diameter på blykabel | 2,6 mm (andre enn de 2,6 mm) |
| Instrumentkontakt | 12 pinners |
| Kontakt for pasientslutt | 10 blyds |
| Vekt | 200G (200G) |
| Type | EKG-kabel |
| Pakken | 1 stk pakke i en PE bag, deretter satt i 1 kartong |
| Garanti | Over 1 år |

Populære tags: mindray ekg trunk kabel 12 pin, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







