Nihon Kohden kompatibel EKG-koffertkabel
Kompatibilitet: Nihon Kohden BSM-2300 Life Scope I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Life Scope P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Life Scope A, BSM-6000 series, BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Life Scope M, BSM-9800 Life Scope S, Life Scope 6700 Series, Life Scope J, Life Scope TR, PVM- 2701
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
MOQ: 50 stk
Beskrivelse
Nihon Kohden kompatibel EKG-koffertkabel
kompatibilitet:Nihon KohdenBSM-2300 Life Scope I, BSM-2301, BSM-230K, BSM-2351A, BSM-4100 Life Scope P, BSM-4102, BSM-4102A, BSM-4114A, BSM-5100 Life Scope A, BSM-6000 series , BSM-6301K, BSM-6501K, BSM-6701K, BSM-9101, BSM-9510 Life Scope M, BSM-9800 Life Scope S, Life Scope 6700 Series, Life Scope J, Life Scope TR, PVM-2701
Betalingsbetingelser:T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid:3-7 arbeidsdager
MOQ:50 stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | EKG Trunk-kabel |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Modellnummer | Nihon Kohden |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarge | Grå |
| Connector Distal | 12-pinners Nihon Kohden-kontakt |
| Tilkobling Proximal | Din-stil-kontakt |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabel lengde | 2.4m |
| Pakking | Individuell pakke |
| Instrumentklassifisering | Klasse II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vekt | 300g |
| Garanti | 1 år |


Populære tags: nihon kohden kompatibel ekg bagasjerommet kabel, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









