
Runde 6-pinners svart kontakt EKG-kabel 5-LD
Ledetid: 1-7 virkedager (avhenger av antallet ditt)
Betalingsbetingelser: 100% T / T innskudd, Western Union
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Til sjøs
MOQ: 5 STK
Beskrivelse
AAMI runde 6-pinners svart kontakt EKG-kabel 5-LD
Ledetid: 1-7 virkedager (avhenger av antallet ditt)
Betalingsbetingelser: 100% T / T innskudd, Western Union
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Til sjøs
MOQ: 5 STK
Tekniske spesifikasjoner:
| Kabelfarge | Grå |
| Kabel materiale | TPU Jakke |
| Kabelledning | 5 ledninger |
| Instrumentkontakt | Rund, 6-pinners svart AAMI-kontakt |
| Pasientsluttkontakt | Klipp / klype / grabber |
| Lengde på bagasjerommets kabel | 2.7m (andre) |
| Lengde på blykabel | 0.9m (andre) |
| Standard (Standard) | Iec |
| Vekt | 150g (andre) |
| Garanti | Over 1 år |

Populære tags: runde 6 pin svart kontakt ekg kabel 5-ld, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

Datex, Philips, pioner, spacelabs, burdick, Welch Al...
-

Philips 3lead EKG-trådsett for M1623 / m1633A, snap ...
-

GE Marqutte Dash PRO4000 5-ledig EKG-kabel, IEC / AH...
-

Universal (uten tilkobling) EKG-kabelledninger 5 led...
-

DIN-kompatibel engangs-EKG-ledning
-

Mindary kompatibel EKG-kabel Leadwires 5-LD klipp

