
GE Marquette kompatibel EKG-kabel 3-LD
Kompatibel: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, "MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solar 3000, Trikk 100, Trikk 200, Trikk 300, Trikk 400, Trikk 500, Trikk 600, Trikk 800, Unity Systems "
Betalingsbetingelser: 100% innskudd før T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, Fedex, EMS, TNT, Til sjøs
Leveringstid: 1-7 virkedager (avhenger av antallet ditt)
MOQ: 20 stk
Beskrivelse
GE Marquette kompatibel EKG-kabel 3-LD
Kompatibel: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, "MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Solar 3000, Trikk 100, Trikk 200, Trikk 300, Trikk 400, Trikk 500, Trikk 600, Trikk 800, Unity Systems "
Betalingsbetingelser: 100% innskudd før T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, Fedex, EMS, TNT, Til sjøs
Leveringstid: 1-7 virkedager (avhenger av antallet ditt)
MOQ: 20 stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Kabelfarge | Grå |
| Kabel materiale | TPU Jakke |
| Kabel diameter | 4mm (andre) |
| Kabelledning | 3 ledninger |
| Lengde på bagasjerommets kabel | 2.7m (andre) |
| Lengde på blykabel | 0.9m (andre) |
| Instrumentkontakt | Flat 11-pinners GE-kontakt |
| Pasientsluttkontakt | Klipp |
| Vekt | 120g (andre) |
| Garanti | Over 1 år |

Populære tags: ge marquette kompatibel ekg kabel 3-ld, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







