
GE-Ohmeda giraffe kompatible temperatursonde
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 1-7 arbeidsdager
MOQ: 50 stk
Beskrivelse
GE-Ohmeda giraffe kompatible temperatursonde
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 1-7 arbeidsdager
MOQ: 50 stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Ohmeda giraff temperatursonde |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Modellnummer | GE-Ohmeda Giraffe |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU |
| Kabel lengde | 3m |
| Kabelfarge | Grå |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Spo2 Technology | Masimo Tech |
| Connector Distal | Giraffe 3pin |
| Tilkobling Proximal | Hudoverflate / spiserør / rektal probe |
| Pakking | Individuell pakke |
| Instrumentklassifisering | Klasse II |
| Egenskaper | EKG-skjerm, EKG-maskin |
| Vekt | 150g |

Populære tags: ge-ohmeda giraff kompatibel temperatursonde, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







