
Nihon Kohden Spo2 skjøteledning JL-900P
Kompatibel modellnummer: Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope PBSM 4100 Life scope A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Ledetid: 1-7 dager (avhengig av antall)
MOQ: 30stk
Beskrivelse
Nihon Kohden Spo2 skjøteledning JL-900P
Kompatibel modellnummer: Nihon Kohden Lifescope S, BSS-9800 Lifescope M, BSM 9510 Lifescope PBSM 4100 Life scope A, BSM 5100 Lifescope L, BSM 2350
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Ledetid: 1-7 dager (avhengig av antall)
MOQ: 30stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Type | Spo2 skjøteledning |
| Sertifikat | CE / ISO |
| Kabelfarge | Grå |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Bagasjerommet kabellengde | 2.4m |
| Proximax-kontakt | 14-pinners Nihon Kohden-kontakt |
| Distalt kontakt | Kvinnelig 9-pinners D-sub-kontakt, tastet |
| Instrumentklassifiseringer | Klasse II |
| Pasientstørrelse | Voksen / barn |
| Netto vekt | 150g |
| Garanti | ett år |


Populære tags: nihon kohden spo2 skjøteledning jl-900p, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

Kompatibel Nellcor DOC-10 N595 N600 SpO2 Adapter Kab...
-

Kompatibel Choice 5pin forlengelseskabel / adapterkabel
-

Kompatibel Nellcor DEC-4 / DEC-8 SpO2 Adapter Kabel ...
-

SpO2 Adpater-kabel DB9 For Masimo LNC-10 2056
-

GE Spo 2 Sensor Nellcor Oximax Technology forlengel...
-

SpO2 adapter forlengelse kabel kompatibel nihon kohden

