Masimo SpO2 forlengelseskabel LNC-4-Ext
Varenummer:Masimo LNC-4-Ext, 2021, 2285
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Masimo SpO2 forlengelseskabel LNC-4-Ext
Produktbeskrivelse: Adapter, DB9M>DB9F, kompatibel for NELLCOR-sensor og S0010-serien
Kompatibel for:Masimo Alle; Zoll E-serien, M-serien, R-serien; Datascope Passport 2, Spectrum, Trio; Invivo Eskorte II OPT30, Prisme, T8; Dinamap Pro 1000
Spo2-teknologi: Masimo (andre)
OEM P/N:LNC-4-Ext (andre)
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Spo2 adapterkabel |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE/ISO |
| Kabel Materiale | TPU Jakke |
| Kabel diameter | 4mm (andre) |
| Kabelfarge | Grå |
| Instrumentkontakt | Mann, 9-pinners D-Sub-kontakt, Trippel tastet |
| Sensor sidekontakt | Kvinne, 9-pinners D-Sub-kontakt, Trippel tastet |
| Kabel Lengde | 2.4m / 8ft |
| Pakking | Separert pakke med PE-pose |
| Instrument klassifisering | Klasse II |
| Egenskaper | EKG-skjerm, EKG-maskin |
| Vekt | 100g (andre) |
| Garanti | Over 1 år |


Populære tags: masimo spo2 skjøteledning lnc-4-ext, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

Criticare / CSI-kompatibel 518D SpO2-adapterkabel
-

Kompatibel HP Philips M1900B SpO2 Adapter Kabel / fo...
-

Masimo Rainbow RED PC-04 (2058) PC-08 (2059) Adapter...
-

Masimo 9 Pin gjenbrukbar medisinsk pasient SpO2 forl...
-

Nellcor kompatibel ikke-oximax spo2 skjøteledning
-

Mindray kompatibel 6-pinners SPO2-adapterkabel



