
GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2 skjøteledning
Kompatibel for: GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM Module, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, x50SL Series
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2 skjøteledning
Produktbeskrivelse:Ext-kabel, 8ft, rektangel 11P>> DB9F, Passer for DS-100A S0132B-S, og S0010B- S (Trenger S0026NE-A)
Kompatibel med:GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash Series, Eagle, PDM Module, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, x50SL Series
Spo2 Technology:Nellcor Oximax modul
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Spo2 adapterkabel |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Delenummer | PSN0122X |
| Merkenavn | Be-med |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarge | Grå |
| Instrumentkontakt | Flat, 11-pinners, enkel-tast GE-kontakt |
| Sensorsidekontakt | Kvinne DB 9 Pin |
| Kabel lengde | 2,4 m / 8ft |
| Pakking | Separert pakke med PE-pose |
| Instrumentklassifisering | Klasse II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vekt | 100g |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: ge marquette nellcor oxismart spo2 skjøteledning, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







