Original Mindray 512F SPO2-sensor
Delenummer: 512F
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Original Mindray 512F SPO2-sensor
Produktbeskrivelse:Kort spo2-sensor, 3ft, 7P Voksen, passer for Mindray 512F
Kompatibel med:Mindray 512F
Spo2 Technology:Nellcor Oximax modul
OEM P / N:512F
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Spo2-sensor |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Mindray |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Kabelfarge | Grå |
| Instrumentkontakt | Hann, 7-pinners, dobbelt tastet |
| Sensorsidekontakt | Voksenklipp |
| Kabel lengde | 0,9 m / 3ft |
| Pakking | Separert pakke med PE-pose |
| Instrumentklassifisering | Klasse II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vekt | 100g |
| Garanti | 1 år |


Populære tags: original mindray 512f spo2 sensor, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











