Masimo 11-pinners M-LNCS Rainbow Gjenbrukbar Spo2-sensor/probe 11171-000049
Delenummer: Masimo 2696 M-LNCS OXY-C1
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 virkedager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Masimo 11 Pin M-LNCS Rainbow Gjenbrukbar Spo2 sensor/probe
Tekniske spesifikasjoner:
| Kabelfarge | Grå |
|---|---|
| Kategori | SpO2 |
| Sertifiseringer | CE, ISO 80601-2-61:2011, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS-kompatibel |
| Kobling distal | M-LNCS |
| Proksimal kontakt | Voksenklemme/myk voksen/pediatrisk klips/myk nyfødt |
| Uten latex | Ja |
| Emballasjetype | Eske |
| Emballasjeenhet | 1 |
| Pasientstørrelse | Adult (>30 kg) |
| SpO2-teknologi | Masimo Rainbow (SpO2, SpCO, SpMet) |
| Steril | Nei |
| Total kabellengde | 90 cm |
| Garanti | 12 måneder |
| Vekt | 100g |
Egenskaper
Masimo SET® Rainbow® DCI gjenbrukbare sensor kun for voksne er for bruk med regnbueenheter med SpCO-parameter


Undersøkelse
hver SpO2-sensor vil bli inspisert for å bekrefte at den har god ytelse.

Ettersalgstjenester
1. Garantiperiode: Vi vil gi erstatning for alle kvalitetsproblemer i tide under normale bruksforhold.
2. Hvis de nye varene ikke kan fungere med enhetene dine, sender vi ny erstatning eller refusjon i tide.

Populære tags: masimo 11 pin m-lncs rainbow gjenbrukbar spo2 sensor/sonde 11171-000049, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











