Spo2 Sonde Voksen Biolight Engangs Spo2 Sensor Sonde
Katalog: Spo2 Sensor
Produkttype: Engangs spo2 sensor biolight
Mininum bestillingsantall: 100 stk
Sertifisering: CE / ISO13485
Beskrivelse
Spo2 Sonde Voksen biolett Engangs Spo2 Sensor Sonde
Opprinnelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100% T / T, Western Union, PayPal
Leveringsmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Leveringstid:1-3 dager for prøve, 7-14 dager for stor bestilling etter betaling.
Eksempel er tilgjengelig, OEM er tilgjengelig
Spesifikasjoner:
*Omgivelsestemperatur: 0 til 40 °C
*Relativ fuktighet: 0 til 80 %
* Hyperbarisk trykk: 86kPa-106kPa
*Materialer: PVC jakkekabel av høy kvalitet, hvit
Beskrivelse av produkt
| Farge på kabel | Hvit |
|---|---|
| Kabeldiameter | 3,2 mm |
| Kabel materiale | PVC jakke |
| Kategori | SpO2 |
| Sertifiseringer | CE, ISO 80601-2-61:2011, ISO10993-1, 5, 10:2003E, TUV, RoHS-kompatibel |
| Koblingen er distal | Mannlig 9-pinners D-Sub-kontakt |
| Proksimal kontakt | Lim for voksne |
| Lateksfri | Ja |
| Emballasje Type | Eske |
| Emballasjeenhet | 24 |
| Pasientstørrelse | Voksen (>40kg) |
| SpO2-teknologi | Digital |
| Steril | Nei |
| Total kabellengde | 0,9 m |
| Garanti | 0 måneder |
| Vekt | 1,8 pund |
Påminnelse:
Når du velger SpO2-proben, må du kontrollere nøye punktene nedenfor:
1) om kontakten virkelig er kompatibel med pasientmonitorkontakten, for eksempel 6pin eller 9pin.
2) om pasientterminalen er riktig type du ønsker? sensoren brukes til de riktige personene? for eksempel for voksne eller nyfødte
Forenlighet
| Fabrikant | Modell |
|---|---|
| Biocare | BM-9000S |
| Biolys | M12, M6, M66, M69, M8000 med gul kontakt, M9000 |
| Sunnex | M9000, Q5 |
hver engangs SpO2-sensor vil bli inspisert for å bekrefte at den har god ytelse.

Populære tags: spo2 sonde voksen biolight engangs spo2 sensor sonde, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









