
Direct-Connect SpO2 Adapter Kabelsensor
GE Healthcare Direct-Connect SpO2 Adapter Kabelsensor 11 pin voksen klipp 8ft
Beskrivelse
Hvis du er ute etter direkte tilkobling av spo2-adapterkabelsensor, er du velkommen til å kontakte fabrikken. Som en av de ledende produsentene og leverandørene i Kina, vil vi tilby deg ikke den billigste, men konkurransedyktige prisen og utmerket service. Vær sikker på å kjøpe kvalitetsproduktene våre.
Produktbeskrivelse:
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Eiendommer | Medisinske målere og tilbehør |
| Kabelfarge | Grå |
| Kabeldiameter | 4 mm |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kategori | SpO2 |
| sertifiseringer | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS-samsvarende |
| Connector Distal | Flat, 11-pinners, enkel-tast GE-kontakt |
| Tilkobling Proximal | Voksenklemme / pediatrisk klipp / Voksen myk / pediatrisk myk |
| Uten latex | Ja |
| Emballasjetype | Bag |
| Emballasjeenhet | 1 |
| Pasientstørrelse | Voksen (> 40 kg) |
| SpO2-teknologi | Nellcor OxiSmart |
| Steril | Nei |
| Total kabellengde | 10 fot |
| Garanti | 12 måneder |
| Vekt | 0.3lb |
Kompatibel:
| Produsent | Modell |
| GE Healthcare> Corometrics | 128, 250, 250cx, 259 Fetal Monitor med Oximax-teknologi, TRAM 450SL |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape B850, Carescape V100, Carescape V100 med Nellcor-teknologi (ingen OxiMax) |
| GE Healthcare> Marquette | Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash 5000 med Nellcor Oximax, Dash Series, Eagle, GE Responder 2000, PDM Module, Procare B40, Responder 3000, SOLAR, Series Solar, Series Tram Modular x50SL, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, x50SL Series |
Populære tags: direkte tilkobling spo2 adapter kabelsensor, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

GE Marqutte 22341809 MAC500 / 1100/1200 10lead EKG /...
-

GE Dinamap / Pro / MPS Serie NIBP Mansjettluftslange...
-

Stabil kvalitet Fukuda Denshi 5lead EKG-kabel, IEC, ...
-

Kanz PC-103/106 / 10410lead EKG-kabel med blyledning...
-

GE Marquette (Nellcor) Kompatibel Voksen Finger Clip...
-

Kompatibel Novametrix 512 Pluse Oximeter Probe SpO2 ...

