Medtronic Lifepak 20 Batterier for medisinsk utstyr
Kompatibel: Medtronic Defibrillator Monitor 11141-000068 14200330
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Medtronic Lifepak 20 Batterier for medisinsk utstyr
Opprinnelsessted: Kina
merkenavn: medtronic lifepak
Sertifisering: CE
Modellnummer: 11141-000068
Minimum antall bestilling: 1 stk
Pris: som diskutert
Leveringstid: 1-3 arbeidsdager
Forsyning Evne: 600pcs / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE/ISO |
| Størrelse | 225 * 46 * 25mm |
| Nominell kapasitet | 3000mAh (andre betydninger) |
| Vekt | 600g (andre) |
| Type | Ni-MH (andre) |
| Nominell spenning | 720 |
| Programmet | Medtronic LIFEPAK 20, MNMLP20, Alphasource AS30139 Alle batteri 7045 Interstate batterier AMED0006 O'Donnell 7294MHP (Andre) FoU Batterier 5042 Sanyo 10HRSCU (andre) Unipower B11293 |
| Farge | Grønn |
| Pakken | Individuell boks |

Populære tags: medtronic lifepak 20 medisinsk utstyr batterier, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

10,8V 65Wh oppladbart litiumionbatteri kompatibelt f...
-

Biolight LB-03 oppladbart Li-ion-batteri 12-100-0002
-

BeneHeart Mindray D2 D3 hjertestarterbatteri
-

GE Monitor Patient Monitor Battery Dash 3000 SM201-6
-

Batterier til medisinsk utstyr EKG Cardiocare 2000
-

LI-ION Type Medisinsk utstyr Batterier 510114040



