Medisinsk karakter batterier oppladbare for Hamilton C2 ventilator
Kompatibel: C2, C3 Hamilton C2 ventilator, Philips Respironics EverGo, Philips Respironics SimplyGo, Philips 1082662 Philips 4ICR19/65-3 RES-900-102
Betalingsbetingelser: T/T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Medisinsk karakter batterier oppladbare for Hamilton C2 ventilator
Opprinnelsessted:Kina
merkenavn:Masimo (andre)
Sertifisering:Ce
Modellnummer:2024HD ----------------
Minimum bestillingsantall:1 stk.
Pris:som diskutert
Leveringstid:1-3 arbeidsdager
Forsyning Evne:600pcs / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Medisinsk oppladbart batteri |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE/ISO |
| Størrelse | 168*107*21 mm |
| Nominell kapasitet | 7800mAh (andre betydninger) |
| Vekt | 650g (andre) |
| Type | Li-ion |
| Nominell spenning | 14.4V (andre) |
| Programmet | C2, C3 Hamilton C2 ventilator, Philips Respironics EverGo Philips Respironics SimplyGo |
| Farge | Svart |
| Pakken | Individuell boks |


Populære tags: medisinsk karakter batterier oppladbare for hamilton c2 ventilator, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøpe
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









