Batterier til medisinsk utstyr til Maquette
Kompatibel : Maquette 6487180 Servo -I Servo -S Ventilator
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
Prøver er tilgjengelige
Beskrivelse
Batterier til medisinsk utstyr til Maquette
Opprinnelsessted: Kina
Merkenavn: Mindray BeneHeart
Sertifisering: CE
Model Num: Maquet 6487180
Minste ordremengde: 1 stk
Pris: som diskutert
Leveringstid: 1-3 arbeidsdager
Forsyningsevne: 600stk / uke
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | Oppladbar LI-IONBattery |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Størrelse | 153 * 90 * 21mm |
| Nominell kapasitet | 4000mAh |
| Vekt | 600G |
| Type | LI-ION |
| Nominell spenning | 12V |
| applikasjon | Ventilator |
| Farge | Blå |
| Pakke | Individuell boks |
| Modell | Maquet 6487180 Servo -I Servo -S |


Populære tags: Medisinsk utstyr Batterier For Maquette, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









