Mindray invasiv blodtrykk IBP-adapterkabel
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 1-7 arbeidsdager
MOQ: 30 stk
Beskrivelse
Hvis du er ute etter mindray invasiv ibp adapterkabel for blodtrykk, er du velkommen til å kontakte fabrikken vår. Som en av de ledende produsentene og leverandørene i Kina, vil vi tilby deg ikke den billigste, men konkurransedyktige prisen og utmerket service. Vær sikker på å kjøpe kvalitetsproduktene våre.
Mindray invasiv blodtrykk IBP-adapterkabel
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 1-7 arbeidsdager
MOQ: 30 stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | IBP-kabel |
| Kabelfarge | grå |
| Kabel lengde | 3m |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 4mm |
| Instrumentklassifisering | Klasse I |
| Instrumentkontakt | Rund, kvinnelig 6-pinners kontakt, tastet |
| Pasientens sluttterminal | BD-kontakt, leverer alle kontakter |
| Vekt | 120g |
| Garanti | 1 år |


Populære tags: mindray invasiv blodtrykk ibp adapterkabel, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









