Gjenbrukbar Silikon Svart Negativ Plate Kretsmatte Linjeplugg Negativ gummi
Katalog: ESU
Produkttype: Elektrokirurgisk adapterkabel
Minimum bestillingsantall: 1 STK
Sertifisering: CE/ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Gjenbrukbar Silikon svart Negativ Plate Kretsmatte Linjeplugg Negativ gummi
produktbeskrivelse
| Kategori | elektrokirurgisk jordingsplate |
| størrelse | 145*245*4mm |
| Tykkelse | 4 mm |
| Farge på blykabel | svart |
| Total lengde | 3m |
| Garanti | 6 måneder |
| Emballasjetype | Veske/boks |
| Emballasjeenhet | 1 |
| Pasientstørrelse | Voksen/Pediatrisk |


Populære tags: gjenbrukbar silikon svart negativ plate kretsmatte linjeplugg negativ gummi, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







