
Golden Cup EEG-kabelelektroder
Ledetid: 1-7 virkedager (avhengig av antall)
Betalingsbetingelser: 100% T / T innskudd, Western Union
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Sea
MOQ: 5 stk
Beskrivelse
Golden Cup EEG-kabelelektroder
Ledetid: 1-7 virkedager (avhengig av antall)
Betalingsbetingelser: 100% T / T innskudd, Western Union
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, Sea
MOQ: 100 stykker
Tekniske spesifikasjoner:
| applikasjon | Bran EEG medisinsk utstyr |
| Kabelfarge | fargerik |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Distalt tilkobling | Din 1,5 mm |
| Koppens diameter | 9.5mm |
| Lengden på bagasjerommet | 2.7m |
| Ledningskabellengde | 1,5 meter eller tilpasset |
| Standard | IEC |
| Garanti | 1 år |


Populære tags: golden cup eeg kabelelektroder, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

Philips M1971a 5-leder EKG-trådsett med Snap / Grabb...
-

Spacelabs Ultraview SpO2 Extension Cable / adapter k...
-

Philips 5lead EKG-trådsett med Snap / Grabber / Clip...
-

Forgylt Eeg Cup-elektrode, Farget EEG-kabel, DIN1.5-...
-

Høy kvalitet gullbelagt kobber EEG elektroder Cable ...
-

Ikke-Oximax Nellcor kompatibel 7-pins engangs Spo2-s...

