Medtronic fysio-kontroll EKG-kabelsnap
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Leveringstid: 1-7 virkedager
MOQ: 10 STK
Beskrivelse
Hvis du er ute etter medtronic fysio-kontroll ecg-kabelsnap, er du velkommen til å kontakte fabrikken vår. Som en av de ledende produsentene og leverandørene i Kina, vil vi tilby deg ikke den billigste, men konkurransedyktige prisen og utmerket service. Vær sikker på å kjøpe kvalitetsproduktene våre.
Medtronic fysio-kontroll EKG-kabelsnap
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Leveringstid: 1-7 virkedager
MOQ: 10 STK
Tekniske spesifikasjoner:
| Kabelfarge | Grå |
| Bagasjerommet kabellengde | 2.7m |
| Ledningslengde | 0.9m |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Instrumentklassifisering | klasse II |
| Instrumentkontakt | Rund, 12-pinners kontakt, tastet |
| Pasientendekontakt | snap |
| Kabelledning | 3 leder |
| Motstand | 10K Ohms |
| Garanti | 1 år |

Populære tags: medtronic fysio-kontroll ecg kabelsnap, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









