
HELLIGE kompatibel EKG-kabel 3-leder snap
Kompatibel modellnr .: Hellige, Servomed 4, Generation, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804,, CardioServ, VICOM-sm
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Ledetid: 1-7 dager (avhengig av antall)
MOQ: 30stk
Beskrivelse
HELLIGE kompatibel EKG-kabel 3-leder snap
Kompatibel modellnr .: Hellige, Servomed 4, Generation, SCP 851, SCP 852, SCP 844, SCS 804,, CardioServ, VICOM-sm
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Ledetid: 1-7 dager (avhengig av antall)
MOQ: 30stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Type | EKG-kabel |
| Kabelfarge | Grå |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabelledninger | 3 leder |
| Bagasjerommet kabellengde | 2.7m |
| Ledningslengde | 0.9m |
| Instrumentkontakt | 10-Pin |
| Standard | IEC |
| Pasientens sluttterminal | Snap |
| Pasientstørrelse | Voksen / barn |
| Netto vekt | 300g |
| Garanti | ett år |

Populære tags: hellige kompatible ekgkabel 3-leder snap, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

Stabil Kvalitet Spacelabs 3-veis EKG-kabel, IEC, kle...
-

Kompatibel Philips 12pin M3046a, m1102a 5-leders EKG...
-

DRE-kompatibel EKG-transduserkabel 5 fører snaps
-

Nihon Kohden 20-pinners EKG-kabel 5 leder snap
-

Bionet Direct-Connect EKG-kabelledninger AHA / IEC
-

GE Healthcare one-piece 3 fører EKG-kabelklips

