
Contec kompatibel EKG-kabel i ett stykke 5 ledninger
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Ledetid: 1-7 dager (avhengig av antall)
MOQ: 30stk
Beskrivelse
Contec kompatibel EKG-kabel i ett stykke 5 ledninger
Betalingsbetingelse: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, til sjøs
Ledetid: 1-7 dager (avhengig av antall)
MOQ: 30stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Type | EKG-kabel |
| Kabelfarge | Grå |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Bagasjerommet kabellengde | 2.7m |
| Ledningskabellengde | 0.9m |
| standrad | AHA |
| Instrumentkontakt | 7-pinners rund, tastet kontakt |
| Sensorkontakt | Snap |
| Pasientstørrelse | Voksen |
| Netto vekt | 300g |
| Garanti | ett år |


Populære tags: contec-kompatible ecg-kabel i ett stykke 5 ledninger, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like







