Biomedisinsk EKG Holterkabel AHA 10 bly
Kompatibel merkevare: Biomedisinsk
Katalog: Holter EKG-kabel
Produkttype: EKG-holderkabelledning
Mininum bestillingsantall: 1PCS
Sertifisering: CE / ISO13485
Pris: Forhandling
Beskrivelse
Biomedisinsk EKG Holterkabel AHA 10 bly
Opprinnelsessted:Kina
Betalingsbetingelser:100% T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Leveringstid:1-3 dager for prøve, 7-14 dager for stor ordre etter betaling.
Forsyningsevne:600 stk / uke
Spesifikasjoner:
* Omgivelsestemperatur: 0 til 40 ° C (32 til 104 ° F)
* Relativ luftfuktighet: 0% til 80%
* Hyperbarisk trykk: 86 kPa-106kPa
* Materialer: Høy kvalitet TPU jakke kabel, 1,2 lengde, grå; gylden plate på snap
Produkt detaljer:
| Produktnavn | EKG Holter kabelledning |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Sertifiseringer | CE / ISO |
| Kabelfarge | grå |
| Kabelføringer | 10-ledelse |
| Kabel lengde | 1.2m |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Bly kabeldiameter | 2mm |
| Instrumentkontakt | 26 pin |
| Pasientens sluttkontakt | Snap |
| Vekt | 100G |
| Type | EKG Holter |
| Standard | IEC |
| Pakke | 1 stk pakke i en PE-pose, og legg den deretter i 1 kartong. |
| Enkel pakke størrelse | 16X10X1 cm |
| Garanti | 12 måneder |
Om oss:
Vi er en profesjonell produsent på fastlands-Kina, vi har forskjellige merker av spo2-sensor, EKG-kabel og ledning, EKG-kabel og ledning, NIBP-mansjett, IBP-kabel, Temperatursonde, Holter-kabel og ledning, Medisinsk erstatningsbatteri, etc.


Populære tags: biomedisinsk ekg holterkabel aha 10 bly, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like
-

Kompatibel Mennen 5-ledet EKG-kabel AHA Grabber 10pi...
-

Philips EKG-adapterkabelledninger 5 leder snaps
-

GE Healthcare one-piece 5 fører EKG-kabelsnaps
-

GE Healthcare Direct-Connector ECG-kabel 3 fører snaps
-

Kompatibel CT-083S CT-086S 10 Bly Beneware EKG-holde...
-

Edan SE-2012/ SE-2003 5 Bly EKG Holter Kabel Leadwire




