GE Marquette-kompatible EKG-ledninger
Kompatibilitet: Marquette ApexPro CH, Dash 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash PRO 2000, Dash PRO 3000, Dash PRO 4000, Eagle, Eagle Systems, MAC-Lab, PDM Module, Responder 2000 , Responder 3000, Solar 3000, Solar 8000, Solar 9500, Tram 100, Tram 200, Tram 300, Tram 400, Tram 451, Tram 500, Tram 600, Tram 800, Unity Systems
Betalingsbetingelser: T / T, Western Union, Paypal
Fraktmetode: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid: 3-7 arbeidsdager
MOQ: 50 stk
Beskrivelse
GE Marquette-kompatible EKG-ledninger
kompatibilitet:Marquette ApexPro CH, Dash 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash PRO 2000, Dash PRO 3000, Dash PRO 4000, Eagle, Eagle Systems, MAC-Lab, PDM Module, Responder 2000, Responder 3000, Solar 3000, Solar 8000, Solar 9500, Tram 100, Tram 200, Tram 300, Tram 400, Tram 451, Tram 500, Tram 600, Tram 800, Unity Systems
Betalingsbetingelser:T / T, Western Union, Paypal
Forsendelsesmetode:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, til sjøs
Ledetid:3-7 arbeidsdager
MOQ:50 stk
Tekniske spesifikasjoner:
| Produktnavn | EKG Leadwire |
| Opprinnelsessted | Guangdong, Kina |
| Merkenavn | Be-med |
| Modellnummer | GE Marquette |
| sertifiseringer | CE / ISO |
| Kabelmateriale | TPU-jakke |
| Kabeldiameter | 2.5mm |
| Kabelfarge | Grå |
| Connector Distal | Multi-Link |
| Tilkobling Proximal | Klype / gripe (gruppert) |
| Kabel lengde | 0.9m |
| Pakking | Individuell pakke |
| Instrumentklassifisering | Klasse II |
| Egenskaper | EKG-monitor, EKG-maskin |
| Vekt | 100g |
| Garanti | 1 år |
Populære tags: ge marquette kompatible ecg ledninger, produsenter, leverandører, fabrikk, billig, kjøp
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like









